Mali Müşavirlik/Muhasebe

Doğru ve profesyonel vergi danışmanlığı, güçlü yatırımcının bel kemiğidir

Ekibimiz ve çözüm ortaklarımız ile şirketlerin ve yatırımcıların haklarını korumak için, profesyonel vergi danışmanlığı ve Muhasebe hizmetleri vermekteyiz.

Belirleyici olan sadece mükkeleflerimizden gelen mali belgeler ile muhasebe işlemi yapmak değil, belirleyici olan neden verdikleridir. Vergi dairelerinin dikkat ettiği hususları gözeterek muhasebe işlemleri yürütmek, vergi dairesine beyannameler ibraz edilmeden mali tablolarin analizini yapma ve mükkelefi olması gerektiği şekilde aydınlatmak bizim görevimizdir.

Mali müşavirlik ve muhasebe hizmetlerimizin yanında: vergi danışmanlığı, muhasebe, yıllık beyannameler, yıl sonu bilanço, amortisman tablosu, sene sonu vergi beyannameleri, eleman maas bodrolari,

SSK beyanları, işci vergi beyannameleri, mali ve risk analizi, öngörü hesaplamaları hizmetleri sunmaktayız.

Almanya‘da şirket kuruluşları noter huzurunda yapılmaktadır. Hissedarların Almanya‘ya gelememesi durumunda, Türkiye‘de tanınmış bir noter üzeri üçüncü bir şahıs adına çıkarabilecekleri apostilli vekaletname ile de şirketi kurmaları mümkündür. Şirketin bir ve birden fazla hissedarları, müdürleri ve prokoristleri olabilir.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Girişimcinin alabileceği oturma müsaadesinin süresi, şirketin varlığı ve ticari faaliyetinin süresine bağlı olmasının yanı sıra şirketin süreç içindeki sağlıklı mali tablolarına da bağlı kılınır. Sağlıklı ticari gidişat durumunda girişimciye, Almanya’daki üç yıllık ikameti sonrası, yabancılar medeni hukuku gereği yerleşim hakkı yani süresiz oturma hakkı doğar. Aile birleşimi yasası gereği de, girişimcinin eşi ve çocukları da sermaye gerekmeksizin Almanya’ya gidebilir ve oturma müsaadesini de alabilirler.